English   |     |  ورود به سايت
چهارشنبه, مرداد 03, 1403

تمامی كالاها و خدمات اين شرکت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامي ايران است
ارتباط با ما

آفریقای جنوبی، نرسیده به چهار راه جهان کودک، کوچه ژوبین، پلاک 12

فکس:88886703 
تلفن: 42378
 پست الکترونیک:  service@sabalift.com
 


شرکت سبا سرویس آسانبر (سهامی خاص)

 
 

با هدف ارائه خدمات برتر در امر سرویس و نگهداری بهنگام و موثر، ارتقا سطح توقع جامعه از این صنعت در جهت رفاه، آسایش و ایمنی مصرف کنندگان، استفاده از  برترین تکنولوژی در زمینه آسانسور و پله برقی در کشور،  شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر در سال 1387 و تحت مدیریت موسسین شرکت مهندسی سبا آسانبر تاسیس گردید. در حال حاضر شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر یکی از بزرگترین شرکت‏ها‏ی فعال در خصوص سرویس و نگهداری آسانسور و پله برقی در ایران است که خدمات پس از فروش و گارانتی کلیه آسانسور‏ها‏ و پله برقی ‏ها‏ی KONE فنلاند و سایر برند‏ها‏ی معتبر را عهده دار می‏باشد.

این شرکت با بهره گیری از 142 نفر پرسنل متخصص و آموزش دیده و دارا بودن واحد‏ها‏ی فنی و تخصصی مانند واحد کنترل کیفیت، واحد ارتباط با مشتریان، واحد انبار،... بعنوان سازمانی فراگیر و پیشرو در صنعت آسانسور و پله برقی کشور شناخته شده است و پروژه ‏ها‏ی تحت سرویس در بخش خصوصی و دولتی توام با رضایتمندی مشتری بیانگر توانایی ‏ها‏ی فنی، مدیریتی و اقتصادی این شرکت می‏باشد. همچنین این شرکت با بهره گیری از پرسنل مجرب و آموزش دیده در اروپا و آسیا در حال ارائه خدمات سرویس و نگهداری به حدود 2000 دستگاه آسانسور و پله برقی در تهران و شهرستان‏ها‏ می‏باشد.

دستور العمل‏‏ها‏‏ی شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر تحت عنوان MBM2 (جهت سیستم ‏‏ها‏‏ی سرویس و نگهداری) به پرسنل سرویس و نگهداری ابلاغ شده و با آموزش دقیق آن‏‏ها‏‏، خدمات سرویس و نگهداری در بهترین شرایط صورت می‏گیرد.  این دستورالعمل ‏‏ها‏‏، علاوه بر روش‏‏ها‏‏ی مدیریتی و کنترلی جهت انجام خدمات، شامل اسناد فنی طبقه بندی شده برای فعالیت‏‏ها‏‏ی نگهداری پیشگیرانه و همچنین دستورالعمل‏‏ها‏‏ی تعمیراتی می‏باشد. فعاليت‏‏‏ها‏‏ي نگهداري پيشگيرانه در پنج محور عملياتي شامل بازديد (Visual INSPECTION)، كنترل (Operational INSPECTION)، نظافت (CLEANING)، روغنكاري (LUBRICATION) و تنظيمات (ADJUSTMENT) تعريف شده است كه بر حسب نوع و ميزان استفاده از محصول و شرايط محيطي در تواتر‏‏ها‏‏ي مختلف ما‏‏ها‏‏نه، سه ماهه، شش ماه و سالانه برنامه‌ريزي مي‌گردد.

در شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر، هـر مشتري پس از انعقـاد قرارداد، داراي يك شمـاره اشتراك مي­گردد و بر اساس اين شماره، خدمات خود را بر اساس طبقه­بندي­‏‏ها‏‏ي انجام شده دريافت می‏نماید. با منطقه بندي جغرافيايي محل­‏‏ها‏‏ي سرويس و اختصاص عوامل و گروه‏‏ها‏‏ي سرويس و تعميرات در هر منطقه، هر آسانسور یا پله برقی داراي متولي خدمات نگهداري و تعميرات خواهد بود. بنحویکه در هر لحظه بهره­برداران مي­توانند مستقيماً خدمات خود را از عوامل و گروه‏‏ها‏‏ي سرويس در كمترين زمان ممکن دريافت نمايند. علاوه بر اين سرويس پيشگيرانه نيز براي هر ماه به تفكيك تاريخ انجام سرويس، از قبل برنامه­ريزي شده و با نرم افزار مكانيزه، كليه عمليات در زمان مشخص كنترل  مي­گردد. كليه دستورالعمل­‏‏ها‏‏ي سرويس و نگهداري و همچنين نحوه ارائه خدمات به همراه فرم‏‏ها‏‏ي اشتراك، در اختيار بهره برداران قرار مي­گيرد و انجام خدمات و پاسخگويي به درخواست ‏‏ها‏‏ به سهولت قابل انجام است.

شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر علاوه بر عوامل اجرايي براي انجام خدمات سرويس و تعميرات داراي گروه پشتيباني فني كارشناسي است كه اطلاعات فني به روز را در اختيار عوامل اجرايي قرار مي دهند و در مواقع لزوم نيز، با بهره گيري از كارشناسان فني خارجی، نسبت به ارائه خدمات اقدام مي نمايند.

شرکت سبا سرویس آسانبر همکاری تنگاتنگ با شرکت KONE را به عنوان یکی از مزیت ‏‏ها‏‏ی خود دانسته و با اتکا به اطلاعات و تجارب این شرکت معتبر اروپایی در تلاش است تا با استفاده هر چه بیشتر این دانش فنی به روش ‏‏ها‏‏ی زیر، برترین خدمات سرویس و نگهداری انواع آسانسور و پله برقی را برای مشتریان امکان پذیر سازد:

-                     انتقال آخرین تکنولوژی روز اروپا در زمینه سرویس و نگهداری، روش MBM2

-                     ایجاد پایگاه کامل مدارک فنی مورد نیاز از برند‏‏ها‏‏ی معتبر دنیا

-                     استفاده از مشاوران خارجی جهت آموزش ‏‏ها‏‏ی تئوری و عملی

-                     استفاده از پرسنل مجرب و آموزش دیده

-                     ذخیره کافی لوازم یدکی جهت به حداقل رساندن زمان خارج از سرویس بودن دستگاه‏‏ها‏‏

-                     استفاده از ابزار و لوازم سرویس و نگهداری مدرن و پیشرفته

همچنین شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر تنها‏ دارنده دستگاه EVA و DT5  جهت سنجش میزان ارتعاشات آسانسور در ایران می‏باشد. آنالیز حرکت آسانسور در سه محور X, Y, Z  و تشخیص دلیل لرزش در آسانسور ‏ها‏ در زمانی بسیار کوتاه توسط این دستگاه‏ها‏ به راحتی امکان پذیر می‏باشد.  شایان ذکر است تکنولوژی دستگاه DT5  فقط در انحصار شرکت KONE فنلاند بوده که در حال حاضر در اختیار شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر نیز قرار گرفته است.


موقعیت شما: صفحه اصلی
Most of the replica watches uk steel belt watches can not be replica watches adjusted as long as the belt watch, but rolex replica also need to use a special tool to rolex replica uk remove the length of the strap adjustment.